Navštivte svoji oblíbenou lékárnu v naprosto novém stylu, upravili jsme pro Vás prostředí lékárny tak, aby si každý, ať malý či velký, přišel na své. Začali jsme u zvětšení výdejních prostor odbouráním zdí mezi lékárnou a nepoužívanou druhou , kde došlo ke zvětšení prostor o 18m2, změnou barvy, která Vás při vstupu přivítá je smetanovo-bílý interiér doplněný vínovou linkou táhnoucí se přes celý obvod nábytku, který je doplňkem celého prostoru, přehlednější vitríny s kosmetikou a rozšířené výdejní prostory pro Vaše pohodlí, bezkontaktní platební terminály, klimatizované prostředí, odborné poradenství. ...No jak vidíte stihly jsme toho vyladit opravdu hodně.

Vybírat můžete z velké nabídky sortimentu léčiv na předpis, volně prodejných léků, doplňků stravy, luxusní kosmetiky a myslíme i na Vás a Vaše miminko, kde Vám nabídneme oddělení specializované přímo pro maminky s dětmi. Pro naše věrné, ale i nové zákazníky, zde máme vyladěný věrnostní program, takže nakupovat u nás se Vám opravdu vyplatí.

Dlouholeté zkušenosti v oblasti lékárenství
Nabídka velkého sortimentu zboží a léčiv
Pohodlně zaparkujete na našem parkovišti za lékárnou
Rozšířený výběr kosmetiky Bioderma, Vichy, La Roche
Možnost platby kartou, flexi pasem či medic pasem
Lékárna je v blízkosti zdravotnického zařízení Medic+ Udolní 18
Ověřit lékárnu SÚKL
V našich pobočkách můžete zaplatit pomocí:

flexi pass & medic pass

přejít na náš eshop zcela nový internetový e-shop Revoluční systém v nakupování pro Všechny naše nové či stávající klienty.

Lékárna Na Údolní s.r.o.

Údolní 392/16
602 00 Brno-střed
29. 7.-2. 8. 2013

Týden s Biodermou 5% sleva na produkty pokožka a tělová mléka

24. 7. 2013

Rozjíždíme pro Vás naplno náš vymazlený
e-shop

22. 7. 2013

Spuštění nového webu